PlatonTV Flash, czyli to co najważniejsze

PlatonTV Flash to ten cykl, który w swym założeniu podsumowuje i przybliża to, co najważniejsze i najciekawsze w polskiej nauce. To tutaj znajdziecie najważniejsze informacje, krótkie komentarze i relacje, z tego wszystkiego, co wydarzyło się i było istotne z punktu widzenia polskiej nauki, niezależnie od jej dziedziny.

To swoiste naukowe „co w trawie piszczy” 🙂 Dzięki Flashowi nie przegapicie żadnego ważnego wydarzenia, co więcej – mogę Was zapewnić, że znajdziecie je tylko i włącznie w tym programie.  Co zatem ważkiego wydarzyło się w ostatnim czasie? Sprawdźmy!

Ogólnopolska akcja Dziewczyny na Politechniki, najnowsze osiągnięcia studenckich kół naukowych i przygotowania do Narodowego Kongresu Nauki – to wszystko znajdziecie w najświeższym Flashu.

Przy tym ostatnim zatrzymamy się na dłużej. NKN odbędzie się już tej jesieni, we wrześniu, w Krakowie. Wydarzenie główne poprzedzone jest cyklem comiesięcznych konferencji programowych w różnych ośrodkach akademickich kraju. Transmisje na żywo, m.in. z Poznania i Gdańska, przeprowadziła PlatonTV.  Relacje z tych wydarzeń, komentarze i podsumowania można zobaczyć oczywiście na platformie —> TUTAJ.

Na koniec zapraszam na najnowszy odcinek platonowego Flasha.