Pracowite wakacje

Lato to dla większości z nas, zwłaszcza dla studentów, czas wakacji, odpoczynku i relaksu. Jednak nie dla wszystkich. Powakacyjny odcinek PlatonTV Flash jest tego najlepszym potwierdzeniem.

W podsumowaniu najważniejszych i najciekawszych wydarzeń minionych letnich miesięcy, znalazły się te ściśle związane z naukowym życiem, jak i te, które od nauki pozwoliły nieco „odpocząć”.

Materiał Telewizji Politechniki Wrocławskiej STYK, który chcę Wam polecić, nie znalazł się co prawda w powakacyjnym wydaniu Flasha, nie oznacza to jednak, że nie jest warty uwagi. Wręcz przeciwnie.  Jest to relacja z wakacyjnej akcji, jaką przeprowadziła grupa studentów z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, odbywającej się w ramach projektu Workcamp Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

W jej ramach żacy z Wrocławia w ciągu dwóch tygodni odnowili wnętrza Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Borowskiej. Przeprowadzono generalny remont kilku pomieszczeń, połączony z wymianą instalacji elektrycznej. Nie trzeba chyba pisać, ile radości podopiecznym Centrum, przyniosła taka „naukowa” pomoc 🙂

Workcamp
(Telewizja STYK)

Zobacz materiał na platformie PlatonTV