W poszukiwaniu formy

Po pierwszych trzech odcinkach szóstego sezonu naukowych cykli PlatonTV, przygotowanych w miastach zaczynających się na literę „k” (Kielce i Kraków), przenosimy się na początek alfabetu 🙂 Dziś spotykamy się w Białymstoku. Choć właściwie stolica Podlasia jest tylko jednym z wielu przystanków na naszej drodze.

Jak przyznała i wyznała nam redaktor Kasia Kozioł z PlatonTV Białystok, ten odcinek Przełomowego momentu jest chyba jednym z najdłużej powstających materiałów wśród wszystkich produkcji. Wszystko za sprawą głównego Bohatera, który z racji pełnionej funkcji, należy do osób bardzo zajętych i trudno uchwytnych…


Materiał, który zaraz zobaczycie kręcony był w czterech lokalizacjach: Warszawie, Orońsku, Radomiu i Hajnówce. Wszędzie ekipa telewizji Politechniki Białostockiej spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Choć nie ukrywają, że w Orońsku, podczas kręcenia ujęć z wystawy plenerowej, przemarzli niesamowicie… Rektor Perszko dał się poznać jako osoba niezmiernie życzliwa i przyjacielska. W swojej pracowni ugościł ekipę ciepłymi napojami i przepysznym ciastem. Udało się również zaprzyjaźnić z jego przemiłymi psami.

A poniżej kilka artystycznych selfie, czyli operator PlatonTV Białystok w pracy 🙂

A jaki był ten tytułowy „przełomowy moment” w życiu naszego Bohatera? Zobaczcie sami!