Za chwilę dalszy ciąg programu…

Nie wiem jak Wy, ale ja już się troszkę stęskniłam za naszymi spotkaniami na blogu. Mam nadzieję, że nie przyszło Wam do głowy, że cykle PlatonTV, już nie wrócą. Wrócą, wrócą i mogę Wam obiecać, że jest na co czekać 🙂

Nowy sezon pojawi się na platformie, po trudach i znojach zimowej sesji,  czyli już 19 lutego. Wówczas – przynajmniej większość z Was – będzie już także po zasłużonych zimowych feriach i ze zwojoną siłą ruszy ponownie do swoich Alma Mater, by dokończyć swoje edukacyjne dzieło w semestrze letnim. PlatonTV i naukowe cykle będzie Wam z chęcią towarzyszyły.

Powracamy, podobnie jak w sezonie ubiegłym, w każdy wtorek i piątek z ośmioma cyklami: Nauką młodych, Platon Cafe, W prostych słowach, Nienaukowych pasjach naukowców, Przełomowym momentem, Naukowymi pasjami niezwykłych ludzi, Czasem nauki i  Flashem. I z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że wybierzemy się w podróż na Podlasie, by tam spotkać wikinga, będzie także coś dla miłośników wysokich lotów oraz dla pasjonatów inżynierii genetycznej.

Do zobaczenia!